Reklam Alanı
Reklam Alanı
Gündem 1.763 0

Corona Virüsü Yayılmaya Devam Ediyor

Bir kaç hafta önce görülmeye başlanan Corona virüsü tüm Dünya‘yı korkutmayı başardı Çin‘in Wuhan Şehrinde meydana gelen bu hastalık gün geçtik yayılmaya devam ediyor.
Corona virüsü şimdiye kadar 900‘ten  fazla kişiye bulaştı ve 28 kişinin ölmesine neden oldu. Her  dakika hakkında yeni bir haber duyduğumuz virüs, bu kez farklı bir haberle karşımıza çıktı ve bu haber hiç de iç açıcı değil.


Şimdiye kadar Çin,Tayland,Japonya,ABD,Tayvan,Singapur,Vietnam,Suudi Arabistan ve Güney Kore‘de görülen Corona virüsü, son olarak Nepal‘e sıçradı. Nepal Sağlık Bakanlığının yaptığı açıklamada virüsün Wuhan şehrinden gelen bir öğrenci yüzünden bulaştığını söyleniyor.
Hastalığın Türkiye‘ye sıçramaması için Sağlık Bakanlığımızda tedbirlerini almış vaziyette Çin‘den gelen tüm yolcuları ön muayene’si yapılıyor havalimanlarında ise karantina odaları hazırlandı.

The following two tabs change content below.
22 Yaşındayım Selçuk Üniversitesi bilgisayar programcılığı bölümü mezunuyum. Android,Photoshop,C#,MC Offfice programlarına hakimim. Sosyal Medya Hesapları Yönetiyorum, 64Byte.net sitesinin kurucularından birisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir